historia firmy

@Jacht Czarter to projekt, którego zalążkiem był jacht, wspaniały, dla mnie najpiękniejszy na świecie. Później, ze względów natury prozaicznej jacht przystosowano pod czarter. Strona internetowa miała początkowo służyć jedynie do osiągnięcia założonego celu. Okazało się jednak, że zapał "twórcy" jest nieprzenikniony a serwis czytany i potrzebny, przez co "około" żeglarskich opracowań przybywa, a on sam "pęcznieje". Nadrzędnym celem jest jednak propagowanie idei żeglarstwa i poznawania piękna naszego kraju.

usługa i jej składniki

Przedmiotem usługi jest  czarter jachtu1. Jacht wykonano w oparciu o obowiązujące przepisy i normy techniczne. Dziś, w zupełnie nowej i zmienionej szacie, z dodatkiem najnowszych zupełnie rewolucyjnych rozwiązań i komponentów. Czarterując ten jacht bardzo szybko przekonasz się o jego zaletach. Jacht jest ubezpieczony2, sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Ogólna idea, która przyświeca naszej ofercie , to koncepcja wspaniałej rozrywki i wypoczynku w atmosferze uczciwości i szacunku. Żeby to zrozumieć dobrze jest zwrócić uwagę na szczegóły.

gwarancje jakości

czarter jachtu  sprawdź :: zawartość :: składników naszej oferty czarteru
czarter jachtu  przeczytaj szczegóły gwarancji jakości oferty
czarter jachtu  porównaj ( z innymi ofertami ) wykonanie i standard jachtu.

Powinieneś wiedzieć, że nie jesteśmy jedyni którzy oferującą swe usługi. Wielu jednak sprawdziło już naszą ofertę :: czytaj opinie ::
W różnych :: rankingach :: nasza usługa jest na najwyższych i czołowych miejscach. Najważniejsze jednak jest by czarter naszego jachtu odpowiadał Twoim kryteriom. To Ty sam wiesz najlepiej co jest dla Ciebie najlepsze. Decyzja należy tylko do Ciebie.

UWAGA :
Czas mija, nie zwlekaj - już teraz rozpocznij procedurę  :: rezerwacji :: jachtu.
Cenę czarteru jachtu i bonusy znajdziesz   : tu >>>

1 wg. PWN - czarter (ang."karta"), pisemna umowa między armatorem (właścicielem) a frachtującym (najemcą) 
2 Kancelaria brokerska EUROS - ubezpieczenie jachtów

... statystyki
serwisu...

30-10-2011 AKTUALIZACJA !!!
Page Rank Check ; 370 - stron ; 634 - zdjęcia ; 4 - filmy ; 3 - mapy ; 2 - plany ; 1 - tabela ; 102 - tapety ; 15 - przepisów kulinarnych ; 2 - teksty piosenek ; 3 - wiersze